Полина Коцева е международно сертифициран практик в сферата на емоционалната интелигентност и социалните умения към най-голямата организация за емоционална интелигентност в света – EQ.org.
Полина е основател на FUNtazia International – през последните години тя, заедно с екип от професионалисти създават първите български материали за емоционална интелигентност и социални умения при деца, в помощ на педагози, психолози и родители. В момента тези материали се използват от над 2000 учебни заведения в страната, отделно са част от семейните занимания на хиляди български семейства.
Полина работи с всички възрастови групи по развитието на социални и емоционални умения – от детска градина, през начално средно, висше образование – до работа с екипи на компании.
Полина провежда частни консултации на деца, родители, цели семейства в помощ на емоционалното развитие и социалните умения, при дефинирани проблеми като: агресия, потиснатост, депресия, слаба мотивация, ниска концентрация и пр. Също така консултации и тренинги Полина провежда и към педагози, психолози, учебни заведения – с цел подпомагане на интеграцията на социално-емоционалното изучаване в учебна среда.
Тя и екипът й са организатор на България на най-масовото събитие за емоционална интелигентност при деца – POP UP festival – като партньор на най-голямата световна организация за емоционална интелигентност – SIX seconds. (Вижте подробна информация за събитието през годините в статията)
Полина и организацията й FUNtazia International са активен партньор на ООН по линия на Глобалните цели за устойчиво развитие – по стратегическа цел „Качествено образование“ организира и осигурява достъп за желаещи за провеждане на инициативата „Сбирки на FUNтазьорите“.
Полина е организатор на единствената по рода си Национална конференция за социално и емоционално изучаване, която се случи за първи път през 2019 година, и за втори – през 2020г. Тя събира заедно Професионалисти от България и чужбина, за да споделят опит, знания и да градят и поддържат общност на взаимопомощ и растеж, в името на социално-емоционалното развитие в България, като част от образователната система.